Dodany: 2010-06-24 12:19:35

Niezbędna teczka kierowcy.Prowadzenie samochodu wymaga posiadania specjalnych uprawnień. Często tych dokumentów jest tak wiele, że niezbędna okazać się może teczka kierowcy.

 

Posiada ona wiele przegródek, które w łatwy sposób posegregują poszczególne dokumenty, aby ich znalezienie nie stanowiło problemu w trakcie przeprowadzanej przez policję kontroli drogowej. Każda dostępna na rynku teczka kierowcy posiada odpowiednią ilość przgród jak również jest odpowiednio dużych rozmiarów. W niektórych przypadkach może ona posłużyć również do przechowywania różnego rodzaju faktur za zakupione towary czy usługi.

 

Jest więc każdemu kierowcy niezbędna, a tym samym pomaga w wielu przypadkach uniknąć przykrych sytuacji jakie mogą zdarzyć się na drodze. Materiał z jakiego jest wykonana teczka kierowcy to skóra lub materiał ją imitujący. Jest więc nie tylko estetyczna, ale również doskonale chroni znajdujące się w niej dokumenty przez deszczem oraz zniszczenie. Powinna się więc znaleźć na wyposażeniu każdego kierowcy, szczególnie kierowcy samochodu ciężarowego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niezbędna teczka kierowcy.
Nick: