Dodany: 2012-10-15 12:57:20

 

Odzież reklamowaW agencja reklamowa olsztyn zajmują się nie tylko prowadzeniem i organizowaniem kampanii reklamowych na zlecenie firm. Poza tymi usługami oferuje się również dodatkowe usługi takie jak wykonywanie odzieży reklamowej.

 

To działalność mocno poboczna wykonywana na zlecenie firm, nie stanowi ona głównego źródła przychodów agencja reklamowa olsztyn. Jest tylko pewnym uzupełnieniem bieżącej oferty. Odzież reklamowa to głównie: czapki, spodenki(w przypadku klubów sportowych), krawaty, koszulki. Niektórzy składają bardzo nietypowe zlecenia i chcą innych części garderoby z nadrukami reklamowanymi, na spodenki zamówienia składają głównie kluby sportowe choć nie są to typowe firmy to także korzystają z takiej oferty.

 

Nowszym pomysłem w branży jest robienie smyczek na klucze z nadrukami, przyznaje szef agencja reklamowa olsztyn. Odzież reklamowa w większości skierowana jest do pracowników lub na prezenty dla kontrahentów. Ma to być subtelne podkreślenie loga firmy, na zlecenie klienta agencje są w stanie przygotować każdy rodzaj ubioru i naszywkę na niego lub nadruk..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Odzież reklamowa
Nick: