Dodany: 2012-10-26 09:23:27

 

Podział druku cyfrowego – barwnikowy, uv, pigmentowyRozwój druku pozwala na coraz to nowocześniejsze formy reklamy. Bez niego tak naprawdę żadna drukarnia cyfrowa nie miałaby dziś kontrahentów przez wzgląd na to, że firmy zamawiające materiały reklamowe chcą mieć zrealizowane zlecenia w ciągu najbliższych kilku dni.

 

Tradycyjny druk nie jest w stanie tego dokonać nawet przy najnowocześniejszych mechanizmach, jakie są w jego przypadku stosowane. Nie miejmy złudzeń drukarnia cyfrowa poprzez stosowanie druku barwnikowego czy utwardzonego promieniami ultrafioletowymi może naprawdę wiele. Dzięki utwardzeniu druk potrafi przetrzymać naprawdę w najcięższych warunkach.

 

A takie z cała pewnością będą występować w trakcie długoletniego użytkowania przedmiotów na które został naniesiony. Nowoczesna technika sprawia, że wszystko to, co dotychczas było naprawdę nieosiągalne dziś jest możliwe. Technologia bez obecności w branży reklamowej, gdzie działa drukarnia cyfrowa sprawia, ze możemy liczyć na naprawdę wyśmienite efekty końcowe. Produkty mogą być użytkowane przez lata bez konieczności wykonywania poprawek..

Nick: