Dodany: 2012-08-29 12:59:17
 

Praca stała w agencjach pośrednictwa pracyPolskie firmy coraz częściej i chętniej decydują się na pośrednictwo pracy szczecin, czyli wynajem na określony czas pracowników, którzy formalnie zatrudnieni są przez agencję pracy. Dlatego pośrednictwo pracy szczecin jest tak popularne?

 

Przede wszystkim z powodu wygody i oszczędności. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przedsiębiorcy mogą w elastyczny sposób uzupełniać swoje kadry na czas konkretnych projektów, wzrostów produkcji, sezonu urlopowego, czy wzmożonego okresu sprzedaży, nie wiążąc się z pracownikiem stosunkiem pracy.

 

Firma ogranicza swoje koszty, ponieważ nie musi tracić czasu na rekrutację oraz zatrudniania specjalistów od human resources. Pracownik formalnie jest zatrudniony poprzez pośrednictwo pracy szczecin, co oznacza, że przedsiębiorstwo nie płaci za niego żadnych składek ubezpieczeniowych i nie musi kłopotać sobie głowy sprawami administracyjnymi, urlopowymi, podatkowymi czy zwolnieniami lekarskimi. Wszystko to leży w agencji pracy, która jest oficjalnym pracodawcą takiej osoby.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Praca stała w agencjach pośrednictwa pracy
Nick: