Dodany: 2012-10-25 14:37:10

 

Podział druku cyfrowego – solwentowy, midsolwentowy, ekosolwentowyWydaje się, że nic nie może się wydarzyć w świecie reklamy, kiedy technika będzie stała w miejscu. Musi się po prostu rozwijać i iść naprzód. Muszą powstawać nowoczesne techniki drukarskie, z których nieustannie będzie czerpać swoje inspiracje drukarnia cyfrowa.

 

I rzeczywiście takie się właśnie pojawiły. Jednymi z najpopularniejszych techniki drukarskich są trzy podstawowe ich typy. Pierwszym jest oczywiście druk solwentowy, którego zadaniem jest przeniesienie wzornika, znajdującego się w programie komputerowym na określony materiał.

 

Druk musi być jednak na tyle trwały, aby wieloletni okres użytkowania nie spowodował zniszczenia motywu. Dlatego też drukarnia cyfrowa, aby zapewnić sobie byt na rynku musi drukować na wielu różnych materiałach. Każdy przedsiębiorca posiadać musi wiele typów produktów reklamowych, które będą rozdawane klientom podczas dokonywania przez nich zamówień. A na to musi być przygotowana drukarnia cyfrowa i to każdego dnia i o każdej godzinie. Zlecenia bowiem napływają codziennie..

Nick: