Dodany: 2012-08-29 13:02:41

 

Doradca zawodowy w agencji pośrednictwa pracy Pośrednictwo pracy szczecin całkiem nieźle radzi sobie na rynku pracy. Z raportu opublikowanego przez Główny Urząd Statystyczny wynika, że ponad połowa zatrudnionych w zeszłym roku osób znalazła pracę dzięki agencjom pracy lub doradztwa personalnego.

 

To lepszy wyniki niż większość urzędów pracy. Jakim cudem pośrednictwo pracy szczecin nagle stało się tak popularne? Przede wszystkim ze względu na koszty. Firmy korzystające z usług jakie oferuje pośrednictwo pracy szczecin nie muszą wiązać się formalnie z osobą, która będzie u nich pracować, ponieważ jej pracodawcą pozostaje agencja pracy.

 

Dzięki temu przedsiębiorstwa ograniczają swoje wydatki związane z rekrutacją pracowników. Jakby tego było mało, to po stronie agencji pracy, która wypożycza pracowników leżą wszelkie kwestie kadrowe i administracyjne, takie jak składki, wynagrodzenia, ubezpieczenia, pakiet medyczny, urlopy, czy kwestie rozliczenia podatków. Taki system odpowiada wielu organizacjom, instytucjom i firmom, a także pracownikom, którzy decydują się na taką formę zatrudnienia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Doradca zawodowy w agencji pośrednictwa pracy
Nick: