Dodany: 2012-08-29 12:25:26
 

Popularność pośrednictwa pracyUmowa na okres próbny umożliwia firmie sprawdzenie kandydata do pracy przez okres 3 miesięcy. W niektórych przypadkach jednak – zwłaszcza stanowisk kierowniczych lub obejmowanych przez specjalistów – ocena pracownika wymaga znacznie więcej czasu.

 

Rozwiązaniem dla organizacji w takiej sytuacji może być model Try&Hire. Zakłada on zatrudnienie pracownika, który został zrekrutowany poprzez agencję pracy i wypróbowanie jego możliwości i umiejętności na danym stanowisku. Pośrednictwo pracy szczecin jest w tym względzie bardzo elastyczne.

 

Jeśli osoba zaproponowana przez agencję pracy lub doradztwa personalnego nie sprawdzi się w pracy, wraca do pośrednika. Natomiast samo pośrednictwo pracy szczecin zobowiązuje się do poszukiwania kolejnego kandydata. Jest to niezwykle popularna metoda za zachodzie. W Polsce dopiero raczkuje, jednak pośrednictwo pracy szczecin przyznaje, że coraz więcej firm i korporacji decyduje się na ten model zatrudnienie, w szczególności jeśli chodzi o wysokie stanowiska kadry zarządzającej lub dyrektorskiej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Popularność pośrednictwa pracy
Nick: