Dodany: 2013-10-29 13:22:43

 

Jak wygląda współpraca z biurem tłumaczeńJeżeli zdecydujemy się już na korzystanie z usług biuro tłumaczeń, zainteresuje nas sposób, w jaki takie biuro pracuje. Kolejne kroki, jakie będziemy przechodzić współpracując z biuro tłumaczeń zależą również od tego, jak my sami przygotujemy się na taką współpracę. Dlatego tak ważne jest ustalenie naszych priorytetów i tego, czego tak naprawdę oczekujemy od biuro tłumaczeń.

 

Na samym początku musimy określić, jakiej konkretnie usługi chcemy i czego oczekujemy. Czyli jaki tekst chcemy przetłumaczyć, w jakim terminie i jaka ma być specyfika tego tekstu. To już połowa drogi. O takie szczegóły na pewno zapyta nas osoba kontaktowa z biuro tłumaczeń. Poza tym, będziemy oczywiście musieli podpisać umowę.

 

To, co się w niej znajdzie, zależy również od nas. Dlatego dopilnujmy, aby wszystkie ustalenia zrobione ustnie, zostały również zawarte w takiej umowie. W przeciwnym przypadku, nie wyegzekwujemy później naszych ustaleń. To bardzo ważne i na pewno docenimy to na kolejnych etapach naszej współpracy. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wygląda współpraca z biurem tłumaczeń
Nick: