Dodany: 2012-08-29 12:35:26
 

Outsourcing pracownikówProces rekrutacyjny w modelu wypróbuj i zatrudnij powierzany jest agencji, która spośród różnych kandydatów przedstawia firmie osobę najlepiej spełniającą wymagane na dane stanowisko kryteria.

 

Na okres próbny formalnym pracodawcą zatrudnionego jest pośrednictwo pracy szczecin, które przejmuje na siebie także wszelkie powinności płacowe czy administracyjne związane z zatrudnianiem pracownika, jak składki zdrowotne, społeczne, czy pakiet medyczny.

 

Taka forma zatrudnienia pozwala także na sprawdzenie pracownika przez okres dłuższy niż 3 miesiące, bo nawet do 18 miesięcy i na tym polega przewaga tej metody, nad zatrudnieniem na okres próbny. Pośrednictwo pracy szczecin coraz częściej proponuje firmom, korporacjom i instytucjom takie rozwiązanie. Jest ono korzystne dla wszystkich trzech stron. Pośrednictwo pracy szczecin otrzymuje zapłatę od firmy, za znalezienie pracownika, pracownik od agencji za zatrudnienie, a firma zyskuje wykwalifikowanego pracownika, za którego nie musi odprowadzać składek przez okres próbny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Outsourcing pracowników
Nick: