Dodany: 2012-08-29 12:51:59

 

Współpraca z agencją pracyPośrednictwo pracy szczecin od lat współpracuje z różnymi korporacjami i firmami, dla których poszukuje specjalistów na konkretne stanowiska.

 

O tym, że pomoc jaką oferuje pośrednictwo pracy szczecin jest nieoceniona przekonały się przede wszystkim duże korporacja, dla których agencja pracy znalazła pracowników do obsługi klienta, konsultantów, handlowców, koordynatorów projektów, managerów zespołów, czy specjalistów ds sprzedaży. Wszyscy pracownicy zostali zatrudnieni na zasadzie projektu wypożycz i zatrudnij.

 

W praktyce oznacza to, że przez okres próbny to pośrednictwo pracy szczecin jest pracodawcą takiego wypożyczonego specjalisty i to ono odprowadza za niego wszelkie składki ubezpieczeniowe. Taka forma okresu próbnego w żaden sposób nie powoduje także, że pracownik otrzymuje niższe wynagrodzenie. Otrzymuje on taką stawkę, jaką zaproponowałaby mu firma, w której jest zatrudniona, tylko, że płaci mu agencja. Po upływie okresu próbnego, agencja otrzymuje zapłatę od danej korporacji, czy firmy za znalezienie pracownika i za jego dotychczasową pracę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Współpraca z agencją pracy
Nick: