Dodany: 2012-10-26 09:53:25
 

Druk wielkoformatowyWybierając się do agencji reklamowej z całą pewnością zwrócimy uwagę na ogromne plakaty reklamowe zdobiące jej ściany. Zastanawiamy się wówczas czym one tak naprawdę one są. A to nic innego jak druk wielkoformatowy.

 

To właśnie w tej technice zwykła pracować drukarnia cyfrowa u której zamawiamy materiały reklamowe, opisujące i prezentujące w jak najdokładniejszy sposób świadczone przez nas usługi czy też sprzedawanych towarów. Oczywiście to, jak druk wielkoformatowy będzie wyglądał zależne jest od zamówienia klienta. To właśnie on decyduje czy będzie on czarno- biały czy też kolorowy oraz czy na plakacie będą znajdować się również inne kolory, które wykona drukarnia cyfrowa.

 

Ma on jeszcze jedną niewątpliwą zaletę reklamową – jest widoczny z dużej odległości – nawet kilkudziesięciu metrów a więc nie sposób nie dostrzec plakatu. Tak samo dzieje się w przypadku czasopism, w których znalazł również zastosowanie. Dzięki temu zamieszczone w prasie informacje, które wydrukowała drukarnia cyfrowa zmieszczą się na kartce w znacznie większej ilości..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Druk wielkoformatowy
Nick: