Dodany: 2012-10-26 09:52:06

 

Co określane jest jako personalizacja druku cyfrowegoChyba nikt nie ma wątpliwości do znaczenia słowa „personalizacja”. Można je odnieść praktycznie do wszystkie. Oznacza ona nie mniej ni więcej jak tylko dopasowanie detalu czy też większej części do indywidualnych wymagań klienta.

 

Nic więc dziwnego, że znalazła ona również zastosowanie w branży reklamowej, gdzie dosłownie wszystko jest dopasowywane pod klienta a więc również drukarnia cyfrowa starać się będzie w jak największym stopniu sprostać jego wymaganiom. Nawet najmniejsze odstępstwo od normy będzie powodować niezadowolenie nabywcy i sprawi, że już nigdy więc nie skorzysta z danej usługi. W gestii każdej firmy w tym również takiej jak drukarnia cyfrowa będzie leżeć to aby odpowiedzieć na każdą bez wyjątku potrzebę.

 

Jednak personalizacja druku cyfrowego ma również inną zaletę – żadna inna firma nie będzie w stanie zarzucić nam, że skopiowaliśmy jej pomysł czy też się nim posłużyliśmy w całości. Dlatego tak ważne jest aby drukarnia cyfrowa wykonywała personalizację druku cyfrowego, kiedy tylko klient będzie miał inne wymagania..

Nick: