Dodany: 2012-10-26 09:48:09
 

Wady wydruków cyfrowychBywa, że drukarnia cyfrowa używa starszych modeli urządzeń drukujących, gdyż po prostu nie stać jej na zakup nowoczesnych urządzeń, dzięki którym będzie pracować efektywniej. Nie zawsze może również liczyć na dogodne warunki leasingowania sprzętu drukarskiego, zwłaszcza, kiedy jej obecność na rynku nie trwa dłużej niż kilka miesięcy.

 

Wówczas żadna firma nie udzieli takiemu podmiotowi jak drukarnia cyfrowa zarówno wsparcia finansowego jak też nie będzie leasingować sprzętu dzięki któremu może ona pracować jeszcze skuteczniej. Gdy jednak jej pozycja na rynku znacząco się poprawi może ona liczyć na bardzo dobre warunki a tym samym wykonywać więcej zleceń na druk cyfrowy. Z takiego obrotu sprawy nie będą jednak w pełni zadowoleni klienci gdyż druk cyfrowy jest znacznie droższy niż standardowe metody. I to nawet kilka razy.

 

Każda drukarnia cyfrowa może i owszem może dyktować ceny lecz ogromna konkurencyjność w tej branży sprawia, że większość zakładów pracuje niemalże po kosztach przez kilka pierwszych miesięcy a zaczyna zarabiać dopiero w drugiej połowie roku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wady wydruków cyfrowych
Nick: