Dodany: 2012-10-26 10:18:50

 

DTPProwadzenie własnego biznesu to sprawa nie tak przyjemna i prosta. Zwłaszcza, jeśli chcemy działać w obleganych już branżach tak jak chociażby poligraficznej.

 

W każdym większym mieście znajdzie się drukarnia cyfrowa, która za naprawdę niewielkie pieniądze wydrukuje nam co tylko ze chcemy. Jedyne co musimy zrobić to przygotować materiał i wysłać go do druku. I tym właśnie jest DTP – zajmuje się przygotowaniem materiału do druku przy pomocy własnego komputera Odkąd jednak pojawił się internet w tak rozległej formie definicja ta została znacznie rozszerzona.

 

Obecnie drukarnia cyfrowa zajmie się w jego tramach również przygotowaniem materiałów promocyjnych w formie elektronicznej, publikacją treści, które zostaną umieszczone na stronie internetowej jak również opracowaniem graficznym elektronicznych książek zwanych pospolicie e-bookami. Jednak bez zestawu odpowiednich narzędzi ani DTP ani też drukarnia cyfrowa nie będą mogły działać zgodnie z prawem jeśli oprogramowanie nie będzie oryginalne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu DTP
Nick: