Dodany: 2012-08-29 12:55:59

 

Kariera w pracy tymczasowejNajnowsze badania rynku pracy przeprowadzone przez Główny Urząd Statystyczny wskazują, że zaledwie 0,5 procent wszystkich pracujących w Polsce to tak zwani pracownicy tymczasowi.

 

Jednak eksperci rynku pracy zgodnie wskazują, że pośrednictwo pracy szczecin może okazać się skutecznym lekarstwem na obniżenie kosztów firmy i bodźcem do rozwoju całej gospodarki. Firmy poszukujące pracowników na dane stanowisko często nie mają odpowiednich osób, które mogłoby przeprowadzić taką rekrutację.

 

Nie będzie to problemem, jeśli szukamy operatora wózków widłowych, bo jego umiejętności i kwalifikacje można sprawdzić praktycznie od ręki. Problem pojawia się, gdy przedsiębiorstwo chce zatrudnić dyrektora finansowego albo kierownika projektu . Nie posiadając osoby zajmującej się rekrutacją ciężko będzie wyłonić odpowiedniego kandydata. Dlatego pośrednictwo pracy szczecin oferuje swoje usługi w tym zakresie. Pośrednictwo pracy szczecin nie tylko znajdzie nam pracownika, ale również zatrudni go na zasadzie pracy tymczasowej, co pozwoli ograniczyć koszty firmy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kariera w pracy tymczasowej
Nick: