Dodany: 2012-08-29 12:38:10

 

Skuteczność pracowników z outsourcinguPośrednictwo pracy szczecin zyskuje dużą popularność w swojej branży głównie ze względu na potrzebę dopasowania kandydata oraz niskich kosztów. Tradycyjny sposób rekrutacji jest bardziej kosztowny od agencyjnego procesu rekrutacji.

 

O ile umiejętności programisty mogą z łatwością zostać sprawdzone w przeciągu trzech miesięcy, o tyle czas znacząco wydłuża się w przypadku stanowisk wymagających posiadania kompetencji miękkich. W przypadku konsultanta lub kierownika projektu niezbędne umiejętności to te z zakresu zarządzania zespołem, a ich sprawdzenie odbywa się na różnych poziomach, podczas koordynowania różnymi projektami.

 

Dlatego pośrednictwo pracy szczecin oferuje korporacjom rozwiązanie tego problemu. Jest to tak zwana metoda wypróbuj i zatrudnij. W trakcie okresu próbnego pośrednictwo pracy szczecin jest formalnym pracodawcą takiej osoby. Opłaca za pracownika składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, a także rozlicza jego prawo do urlopów i płaci za pakiet medyczny oraz zwolnienia lekarskie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skuteczność pracowników z outsourcingu
Nick: